Наші Послуги

Розробка дизайну та проектні роботи

Ми надаємо весь спектр послуг проектування та розробки дизайну Ваших приміщень як для комерційного, так і для приватного використання відповідно до побажань Замовника.

Наша компанія пропонує комплексні та оптимальні рішення індивідуальних соляних кімнат та СПА проектів із застосуванням новітніх технологій.

Ми враховуємо всі побажання та очікування клієнтів, перетворюючи кожну SPA-зону на прекрасний куточок здоров'я, релаксації та краси.

Будівництво та оснащення соляних кімнат та СПА-зон

Ми представляємо професійну команду архітекторів, дизайнерів, будівельників, СПА-консультантів та фізіотерапевтів.

Наша команда розробляє індивідуальні простори для комерційного та приватного використання з урахуванням світових тенденцій, із застосуванням новітніх технологій у дизайні, оснащенні, енергозбереженні.

Франчайзинг соляних кімнат

Наша компанія пропонує готовий бізнес та один із найбільш перспективних видів діяльності у сфері здоров'я та краси – франчайзинг соляних кімнат SaltSpaPlanet. Соляні печери – це не лише прибутковий, а й соціально відповідальний бізнес, який покращує якість життя людей.

Низькі експлуатаційні витрати та довговічність соляного покриття роблять соляну кімнату дуже вигідним та високорентабельним капіталовкладенням.

Консультаційна підтримка

Ми надаємо консультаційну підтримку нашим клієнтам на будь-якому етапі робіт - від етапу підбору приміщення, вибору дизайну та концепції соляної кімнати або СПА-об'єкта до успішного запуску проекту.

Технічне обслуговування

Ми надаємо гарантію якості на наші роботи. Відділ технічної підтримки клієнтів оперативно усуває проблеми у наших клієнтів за договором технічного обслуговування об'єктів.

Сертифікати якості та науково-практичні роботи в галузі галотерапії

Наша компанія надає клієнтам сертифікат якості на послуги ISO:9001, а також усю необхідну документацію для успішної роботи соляної кімнати та СПА-центру.

З 1996 року спільно з фізіотерапевтами та головлікарями медичних закладів, у яких встановлені наші соляні кімнати, регулярно ведуться клінічні спостереження за пацієнтами, а також науково-практичні роботи в галузі галотерапії.