Будівництво соляних кімнат


Наша компанія "Науково-виробнича фірма ІНГРА ЛТД" має багаторічну історію в соляній терапії. Ми збудували перші соляні кімнати у 1996 році, коли сольова терапія (також відома як галотерапія) почала поширюватися в Україні. Нашою компанією успішно запущено близько 200 соляних кімнат по всій Україні та за кордоном. Ми пропонуємо послуги з будівництва соляних кімнат, встановлення обладнання, навчання персоналу, обслуговування кабінетів галотерапії.

Ми розробили ефективну лікувальну соляну кімнату, що відповідає сучасним вимогам СПА-дизайну, передовим оздоровчим технологіям та міжнародним стандартам обслуговування клієнтів. У нашій технології використовуються лише натуральні соляні блоки, соляна плитка, напилення із солі, а також декоративні елементи. Ми надаємо клієнтам сертифікат якості ISO 9001.
Наш багаторічний досвід, професійна команда, екологічна технологія будівництва гарантують якість та довговічність вашого бізнесу.

Сьогодні соляні кімнати бізнес набувають все більшої популярності на ринку оздоровчих послуг. Соляна кімната, як ефективний немедикаментозний натуральний метод оздоровлення та прибутковий бізнес, встановлюється у готелях, санаторіях, медичних центрах, СПА-центрах, салонах краси, дитячих закладах, приватних будинках. Соляна кімната – це приміщення з особливим мікрокліматом, який відтворює лікувальні параметри підземної соляної шахти або соляної печери. Ефективність соляної кімнати доведено науково. Даний метод метод галотерапії використовується для профілактики застуд, ГРВІ, ГРЗ, зміцнення імунітету, глибокої релаксації, поліпшення сну, усунення синдрому хронічної втоми. Доведено протинабряковий, протизапальний та протимікробний ефект сольового аерозолю, який, осідаючи на відкритих ділянках тіла, підвищує захисні властивості шкірних покривів та відновлює природний РН шкіри.

Наші послуги


Розробка дизайну та проектні роботи

Будівництво та оснащення соляних кімнат та СПА-зон

Франчайзинг мережі соляних кімнат

Консультаційна підтримка

Технічне обслуговування

Сертифікати якості та науково-практичні роботи в галузі галотерапії

22

року досвіду роботи

160

проектів

15

проданих франшиз

124

соляних кімнат

Останні новини


Відвідати блог

Наші об'єкти