Ми будуємо соляні кімнати

Будівництво соляних кімнат – один із останніх трендів СПА-ринку. Наша компанія займається будівництвом соляних кімнат із 1991 року. Нами збудовано понад 200 соляних кімнат та соляних печер по всій Україні та за кордоном.

Ми накопичили унікальний науково-дослідний та виробничий досвід. Сьогодні соляні кімнати, соляні печери, галокамери набувають все більшої популярності на ринку оздоровчих послуг.

ГАЛОТЕРАПІЯ

строительство соляных комнат

Галотерапія, як ефективний немедикаментозний натуральний метод оздоровлення та терапії та прибуткова послуга, пропонується в переліку послуг у санаторіях, медичних центрах, СПА-центрах, салонах краси, дитячих закладах, приватних будинках.

Галотерапія – метод лікування  перебуванням в умовах соляної кімнати, що відтворює лікувальні параметри мікроклімату природної соляної печери, який характеризується наявністю високодисперсного аерозолю хлориду натрію, гіпоалергенним і гіпобактеріальним повітряним середовищем, аероіонізацією, комфортними мікрокліматичними.

Основний фактор галотерапії – аерозоль сухого високодисперсного хлориду натрію (галоаерозоль). Сухий аерозоль має досить високий негативний електричний заряд, який сприяє більш глибокому проникненню його в дихальні шляхи, тим самим виявляючи терапевтичну дію.

Галоаерозоль, покращуючи реологічні властивості бронхіального слизу та сприяючи функціонуванню війчастого епітелію, має мукорегулюючу дію та покращує дренажну функцію дихальних шляхів. Завдяки фізико-хімічним властивостям, ця дія може ефективно здійснюватися протягом усього респіраторного тракту, досягаючи його периферичних відділів. Діючи як регідратант, галоаерозоль зменшує набряк стінок бронхів і сприяє зменшенню застійних явищ.

строительство соляных комнат

БУДІВНИЦТВО СОЛЯНИХ КІМНАТ

Наша компанія надає послуги з розробки індивідуального дизайну, проектування, оснащення, навчання персоналу, обслуговування кабінетів галотерапії.
Ми розробили ефективну лікувальну соляну кімнату, що відповідає сучасним вимогам SPA-дизайну, передовим оздоровчим технологіям та міжнародним стандартам обслуговування клієнтів.

Щоб соляну кімнату побудувати, важливо ретельно підібрати підрядника.
На що слід звернути увагу при виборі – це на досвід компанії, технологію будівництва, а також професійне обладнання або галогенератор.

строительство соляных комнат

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА СОЛЯНИХ КІМНАТ

Головне в оснащенні спелеокамери – це застосування натуральних сертифікованих матеріалів для облицювання поверхні підлоги, стін, стелі. Ми застосовуємо лише натуральні соляні блоки, плитку, напилення із солі, а також декоративні елементи. При будівництві ми використовуємо кам’яну та морську сіль. Це може бути сіль із копалень Соледара, а також гімалайська помаранчева сіль або сіль Мертвого моря. Багато хто запитує, яка сіль краща для будівництва соляних кімнат. Наша відповідь – будь-яка, тому що будь-яка сіль складається на 98% з хлориду натрію (NaCl), який має основний терапевтичний ефект.

Важливо застосовувати тільки натуральні матеріали, оскільки використання хімічно-отруйних речовин, монтажної пінки, клею, суперечить оздоровчій дії мікроклімату кабінету галотерапії.

Ми надаємо клієнтам сертифікат якості на технологію будівництва соляних кімнат ISO 9001 та використовувані матеріали.

строительство соляных комнат

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНО СОЛЯНЕ ПОКРИТТЯ В СОЛЯНІЙ КІМНАТІ?

Багатошарове сольове покриття на стінах, стелі та підлозі в нашій соляній кімнаті є не тільки шиком дизайну, але й найважливішим фактором створення лікувального мікроклімату.
Багатошарове сольове покриття на поверхні стін збільшує масообмін натрію хлориду в повітрі в сотні разів у порівнянні з його відсутністю в кімнаті.
Сольове покриття має такі властивості:
– лікувальне,
– захисне;
– Буферне.
Лікувальні та захисні властивості багатошарового сольового покриття, пов’язані з його високою антибактеріальною активністю, дозволяє створювати в кімнаті практично стерильні умови.
Буферні властивості дозволяють стабілізувати іонізований аерозоль та вологість повітря та запобігти підвищеній агрегації аерозолю в результаті виділення клієнтами при диханні вологи та різних мікроорганізмів.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СОЛЯНОЇ КІМНАТИ

Після того як ви визначитеся з дизайном майбутньої соляної кімнати, важливо підібрати правильне обладнання. На сьогоднішній день існує багато галогенераторів для проведення сеансів галотерапії. Наша компанія надає повний перелік необхідного обладнання для ефективної процедури галотерапії. Завдяки нашому багаторічному досвіду роботи в галузі галотерапії ми пропонуємо оптимальний варіант оснащення соляних кімнат для наших клієнтів.

строительство соляных комнат   строительство соляных комнат

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ БУДІВНИЦТВА СОЛЯНОЇ КІМНАТИ?

Для того, щоб побудувати соляну кімнату, необхідно нам зателефонувати, надати інформацію про технічний стан приміщення, план, фотографії приміщення. Після чого, ми надамо калькуляцію на соляну печеру під ключ, попередньо погодивши із замовником побажання щодо дизайну, матеріалів, обладнання.
Наш багаторічний досвід, професійна команда, екологічна технологія будівництва соляних кімнат гарантують якість та довговічність соляного покриття, а також ефективність процедури галотерапії в галокомплексах наших замовників, і, отже, задоволеність клієнтів.

Будемо раді відповісти на ваші запитання.

Замовляйте будівництво соляних кімнат за телефоном: +38 (050) 561-09-79; +38 (050) 901-98-76. Телефонуйте зараз!

Пишіть на наш e-mail: ingraltd@gmail.com